.

.

Таск Перформанси Керолтон Теи

Таск Перформанси Керолтон Теи

DEN 1.33

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Бамбус, Памук, Хедер, Вискоза. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Главен таск што ќе стане и ваш. Мосотех уникатна мешавина од вискоза и памук базирана на бамбус, што го прави свиленкасто-мек и целосно натоварен со природни придобивки од перформансите. Овој лесен врв со долги ракави е изграден за удобност во текот на целата година. Класично деколте на екипажот. Долгите раглански ракави овозможуваат поширок опсег на движења. Бамбус, Памук, Хедер, Вискоза. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Главен таск што ќе стане и ваш. Мосотех уникатна мешавина од вискоза и памук базирана на бамбус, што го прави свиленкасто-мек и целосно натоварен со природни придобивки од перформансите. Овој лесен врв со долги ракави е изграден за удобност во текот на целата година. Класично деколте на екипажот. Долгите раглански ракави овозможуваат поширок опсег на движења. Ажурирање на стариот омилен-додадовме раглан шевовите на рамената за да го обезбедиме следното ниво на стил и перформанси. Биверските Водопади ви даваат се што сакате во кошулата со совршени перформанси. Одлично за секоја пригода за носење! 29 " должина на телото На Големина Големи.

Карактеристики

Производи во категоријата