.

.

Оригинален Incipio Dualpro Двослоен Заштитен Случај ЗА LG G3

Оригинален Incipio Dualpro Двослоен Заштитен Случај ЗА LG G3

DEN 0.33

Износ
Залиха

Цврстата рамка Од Плекстониум обезбедува издржлива заштита за вашиот уред во секаков вид ситуација. Силиконското јадро што апсорбира удари обезбедува амортизирање од помали оштетувања. Мека завршница на допир за зголемена удобност и лесно отстранување од џебовите. Иновативниот хибриден дизајн обезбедува двојни слоеви на одбрана без додавање на вишок рефус. Цврстата рамка Од Плекстониум обезбедува издржлива заштита за вашиот уред во секаков вид ситуација. Силиконското јадро што апсорбира удари обезбедува амортизирање од помали оштетувања. Мека завршница на допир за зголемена удобност и лесно отстранување од џебовите. Иновативниот хибриден дизајн обезбедува двојни слоеви на одбрана без додавање на вишок рефус. Случајот инципио Дуалпро За случајот LG G3 (Црн) incipio на Dualpro LG G3 ја удвојува заштитата со два слоја одбрана. Внатрешните силиконски и надворешни материјали Од Плекстониум работат заедно за да го одржат вашиот уред безбеден во секоја ситуација. Овој стручно дизајниран случај е изграден од јадро што апсорбира удари и цврста, тврда рамка на школка за да се справи со секојдневното абење и разорните капки. Без разлика каде ве носи животот, Дуалпро сигурно ќе заштити. Компатибилен со : LG : G3;.

Карактеристики

Производи во категоријата