.

.

Микен МКМК7Х-Бп Бејзбол/Софтбол Ранец Торба

Микен МКМК7Х-Бп Бејзбол/Софтбол Ранец Торба

DEN 479.84

Износ
Залиха

ДВА ЕЛАСТИЧНИ РАКАВИ ОД НЕОПРЕНОВИ ЛИЛЈАЦИ за ефикасно складирање на лилјаци. ГОЛЕМ ПРЕДЕН ОДДЕЛ за лесно да одговара на целата ваша основна опрема за Бавно Темпо. ТОП ПОЛИЦА КАМЕРИЕР ПОСЛУЖАВНИК со наредени џеб за телефон, паричник, очила за сонце и други најважен. ВГРАДЕН ЏЕБ ЗА ЧЕВЛИ што овозможува одвоено складирање за заштита и одржување на другата опрема чиста. ИЗДРЖЛИВА КУКА ЗА ОГРАДА " Ј " за лесен пристап до опремата кога е закачена во копана. Целосно новиот Ранец Микен има 2 еластични ракави од неопренови лилјаци, издржлива кука за ограда во стилот "Ј", врвен фиока за камериер со обложен џеб за телефон, преден џеб за складирање, посебен џеб за чевли на дното, Велкро лента за надворешно складирање на ракавици за вата и лесно чистење на дното на церадата. - 10ин д х 13ин в х 22ин Х - Неопренови ракави со лилјаци држат 2 лилјаци - Врвна Фиока За Камериер За Телефон и Скапоцености - Преден Џеб За Складирање - Издржлива Кука За Ограда Ј - Посветено Складирање Чевли На Долната Велкро лента за Ракавици за Вата.

Карактеристики

Производи во категоријата