.

.

Никроад Мртов По Игра Дневни Ранци Лесни Секојдневни Чанти За Книги Водоотпорен Ранец За Лаптоп Графички Дневен Ранец За Момчиња Девојчиња Возрасни

Никроад Мртов По Игра Дневни Ранци Лесни Секојдневни Чанти За Книги Водоотпорен Ранец За Лаптоп Графички Дневен Ранец За Момчиња

DEN 313.60

Износ
Залиха

100% Полиестер. Овој Секојдневен Ранец Мерки 6.3*11*16.9 (Дебелина*Ширина*Висина), Со Голем Капацитет И Внатрешни Разделувачи За Одделување На Лаптопи И Книги; Надворешноста Доаѓа И Со Два Странични Џебови Кои Можат Да Се Користат За Чадори, Чаши Итн.; Има И Мал Применлив Џеб Со Патент Напред За Мобилни Телефони, Клучеви Итн. Полн Со Детали, Издржлив Висококвалитетен Водоотпорен Полиестерски Ранец, Обложен Со Полиестерски Влакна, Издржлив, Водоотпорен, Отпорен На Абење, Висока Технологија За Печатење Може Да Осигури Дека Моделот Е Извонреден И Јасен, Не Е Лесен За Бледнее, Не Е Лесен За Пукање. Прилагодливите Ремени За Рамо Спречуваат Лизгање И Го Прават Тенкиот Ранец За Лаптоп Посоодветен За Обликот И Рамената На Вашето Тело. Со Повеќе Функции, Овој Смешен Издржлив Дневен Пакет Е Совршен За Употреба На Работа, Одмор, Пешачење, Кампување, Патување, Шопинг, А Исто Така Е Многу Погоден Како Совршен Подарок За Деца, Сакани Или Пријатели. Ветуваме Дека Ќе Имаме Целосна Услуга Пред Продажба И По Продажбата, Доколку Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овој Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Навреме Преку Е-Пошта, Ние Ќе Ви Обезбедиме Задоволителна Услуга. Добредојдовте! Оваа Секојдневна Торба За Дуфел Е Изработена Од Издржлив И Практичен Висококвалитетен Водоотпорен Полиестерски Ранец од 600д. Најлонска Ткаенина Со Висока Густина, Обложена Со Полиестер, Издржлива, Водоотпорна, Отпорна На Абење, Ефикасна Заштита Од Гребнатини И Солзи. Обезбедете Голем Број Стилови На Анимација, Модели На Игри За Избор, Висока Технологија За Печатење За Да Се Осигурате Дека Моделот Е Убаво Јасен, Не Е Лесен За Бледнее, Не Е Лесен За Пукање, Совршен За Навивачите На Игри И Навивачите На Цртани Филмови Да Купуваат И Користат. Супер Капацитет, Лесно Можете Да Соберете Многу Облека, Предмети За Домаќинството, Компјутери Итн. При Организирање На Опрема За Патување, Многу Практични, Прилагодливи Ремени За Рамо Можат Да Спречат Лизгање, Правејќи Го Ранецот Посоодветен За Обликот На Телото И Рамената, За Да Не Чувствувате Непријатност При Носење, Е Одличен Ранец За Патување И Живот. Дополнителна Конструкција, 1 Главен Џеб, 1 Преден Џеб, 2 Странични Џебови И 1 Внатрешен Џеб Од Преградата. Секоја Торба Има Различна Употреба, Многу Практична, Исплатлива, Бидете Сигурни Дека Нема Да Изгубите При Купувањето. Инструкции За Перење : Лесна За Чистење, Машина За Миење Раце Што Може Да Се Пере, Ве Молиме Не Избелувајте, Температурата На Течноста За Перење Не Треба Да Надминува 45 Степени Целзиусови. Топол Совет : Податоци За Оваа Големина Поради Различни Методи на Мерење, Грешката Во Рамките на 1-3см е Нормална. Сликата Го Покажува Ефектот Само За Референца, Конечниот Ефект Во Натура Ќе Преовладува! Поради Сериите На Производство, Машини И Опрема И Други Објективни Фактори, Тешко Е Да Се Избегне Или Ќе Има Мала Разлика Во Бојата, Грешките Во Локацијата И Големината, Како Што Се Горенаведените Проблеми Се Нормални, Нема Да Бидат Вклучени Во Обработката На Резервните Пазари. Вашето Задоволство Е Нашата Мотивација И Потрага По Движење Напред. Ви Посакувам Среќен Шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата