.

.

Паун Птици Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец

Паун Птици Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец

DEN 441.60

Износ
Залиха

Сервис : ние се обидуваме да обезбедиме најдобро искуство за купување за вас. Ветуваме дека ќе обезбедиме 100% добра услуга за клиентите и ќе се обидеме најдобро да го натераме секој клиент да добие добро расположение со одлично искуство за купување во нашата продавница!. Преден организациски оддел за сите ваши прибор за пишување и клучеви. Големина : 11,5"(Л)x8"(W)x16 " (Ж); Материјал : водоотпорен лесен полиестер погоден за животната средина. Повеќенаменски Ранци : тоа е одличен пакет за грб за секојдневниот живот. Сервис : ние се обидуваме да обезбедиме најдобро искуство за купување за вас.Карактеристики : Спецификации Димензија : 11,5"(Л)x8"(W)x16 (H) / 29,20 см(L)x20, 32cm(W)x40, 64cm (H). Прилагодливите ремени за рамо се совршени за избор на соодветна должина на ремените што му овозможуваат да одговара на вашата висина. Прилагодлив засилен армиран ремен за рамо.Голем Капацитет : во торбата можете да ставите телефон, паричник, лаптоп, i Pad, полнач ,книга, пенкало, торба со моливи, калкулатор, облека итн.Поместени Ремени и Прилагодливи Удобни Ремени : појас за воздушно перниче Што Носи Грб, густ и обложен, дише, мек и удобен, што ќе го ублажи притисокот на рамената. Два, дише, страничен џеб за чадор, шише со вода. Повеќенаменски Ранци : тоа е одличен пакет за грб за секојдневниот живот.Лесна за чистење постава.

Карактеристики

Производи во категоријата