.

.

ЕВМАР Блу Камо Печатено Платно Секојдневен Ранец/Лесен Ранец За Студентски Патувања Ранец за Лаптоп/7, 8х11, 4х15, 7

ЕВМАР Блу Камо Печатено Платно Секојдневен Ранец/Лесен Ранец За Студентски Патувања Ранец за Лаптоп/7, 8х11, 4х15, 7

DEN 636.80

Износ
Залиха

Сино Камо Лесен Обичен Студентски Ранец Материјал : Еколошки Лесен Супер Силен Полиестерски Платно и Мазен Патент, Празната Торба Стои Исправено, Типот На Пакување Е Тврд Големина На Предметот : 7, 8х11, 4х15, 7 Инчи. Дизајн : 1 Главен Внатрешен Оддел, 4 Мали Внатрешни Џебови. Лесен За Носење : Погоден За Училиште, Работа, Викенд Одмори, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Возење Велосипед И Други Активности На Отворено Итн. Прилагодливите Ремени За Рамо И Грбот Се Обложени Со Амортизирање За Удобност, Обезбедувајќи Амортизирање На Вашиот Лаптоп Или Таблет И Заштита На Грбот Кога Носите Тешки Товари. Нема Повеќе Непријатни Раменици. Услуга>> Ако Ви Треба Нешто; Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш. Ние Мора Да Го Решиме Вашиот Проблем Во Рок Од 24 Часа! Ви Благодариме За Купувањето И Поддршката!. Сино Камо Лесен Обичен Студентски Ранец Материјал : Еколошки Лесен Супер Силен Полиестерски Платно и Мазен Патент, Празната Торба Стои Исправено, Типот На Пакување Е Тврд Големина На Предметот : 7, 8х11, 4х15, 7 Инчи. Дизајн : 1 Главен Внатрешен Оддел, 4 Мали Внатрешни Џебови. Лесен За Носење : Погоден За Училиште, Работа, Викенд Одмори, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Возење Велосипед И Други Активности На Отворено Итн. Прилагодливите Ремени За Рамо И Грбот Се Обложени Со Амортизирање За Удобност, Обезбедувајќи Амортизирање На Вашиот Лаптоп Или Таблет И Заштита На Грбот Кога Носите Тешки Товари. Нема Повеќе Непријатни Раменици. Услуга>> Ако Ви Треба Нешто; Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш. Ние Мора Да Го Решиме Вашиот Проблем Во Рок Од 24 Часа! Ви Благодариме За Купувањето И Поддршката!. Сино Камо Висококвалитетниот Материјал Прави Да Се Чувствувате Удобно Додека Носите. Празна Торба Исправена И Цврста Форма На Торба. Перформанси На Производот : Ergономски Дизајн. Прилагодливите Ремени За Рамо И Грбот Се Удобно Амортизирани За Да Обезбедат Амортизирана Заштита За Вашиот Лаптоп Или Други Предмети. Перницата Го Штити Вашиот Лаптоп Или Таблет И Го Штити Грбот Кога Носите Тешки Предмети. Модниот Ранец За Печатење Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот. Лесен Е За Носење, Погоден За Училиште, Работа, Викенд Патувања, Патувања, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Возење Велосипед И Други Активности На Отворено. Одличен сум И За Денот На Благодарноста, Божиќ, Роденден, Подарок За Денот На Вљубените За Вашиот Добар Пријател, Пријатели, Семејство, Соученици Итн.

Карактеристики

Производи во категоријата