.

.

Феху 16 инчен ранец Љубители На Црвената Ајфелова Кула Романтичен Ранец За Лаптоп Во Париз Училиште За Целосно Печатење Торба За Рамо За Патување

Феху 16 инчен ранец Љубители На Црвената Ајфелова Кула Романтичен Ранец За Лаптоп Во Париз Училиште За Целосно Печатење Торба

DEN 543.84

Износ
Залиха

Прекрасен божиќ, роденден и подарок за сезоната на училиште за Тинејџери. Страничните џебови можат да држат редовно шише со вода во ред.Димензија : 11 (Л) х 6,7 (В)х 16 (Ч)Инч. Прекрасен божиќ, роденден и подарок за сезоната на училиште за Тинејџери.Преден Џеб со Џеб За Комунални услуги Со Патент за мали предмети за брз пристап,како што се паричник, клучеви и други ситници. Поставете лаптоп од 15 инчи, тетратка за прстен, огромна кутија за ручек и кутија за моливи со уште простор за дополнителна промена на облеката.Нема да се чувствувате непријатно дури и ако го носите долго време.Може да постави телефон, чадор и шишиња со вода.

Карактеристики

Производи во категоријата