.

.

Тип на картичка Labilus Целосно преклопна прилагодлива таблета за мобилни телефони Таблет држач за прицврстување на лулка за iPhone ipad Galaxy Kindle Switch - црна

Тип на картичка Labilus Целосно преклопна прилагодлива таблета за мобилни телефони Таблет држач за прицврстување на лулка за

DEN 1.67

Износ
Залиха

[Тип на тенок картичка кога е склопено] Сите делови можат да бидат целосно преклопени во лист со големина на рамна картичка без никакви испакнатини, тоа е тенок (L : 139mm - W : 72mm - H : 11mm) и светлина (86,5g), за да можете да го ставите Во вашиот Procket или торба лесно и носете го насекаде. [Два модели кога се расплетуваат] Само три чекори за да се расплетува лулката, прилагодливиот агол (3 зглобови : 0 ° -90 °) и висина (90мм-125мм), претворете го држачот за поддршка на рака и уредот во модел на мобилен телефон или модел на таблети за да се исполнат вашиот потреби. Покрај тоа, поддржува хоризонтално гледање и вертикално гледање. [Висококвалитетни материјали] Направени од инженерска пластика на ABS и силиконска гума, цврсто тело е доволно за да ја носите тежината на вашиот уред и гумените влошки одржуваат цврсто поставување, гранула како гумен мат го штити вашиот уред од нула и капки. [Универзална компатибилност] дизајниран за повеќето паметни телефони, таблет во опсегот на екранот од 4 - 12 инчи, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на i Phone 5 5s 6/6s 6/6s плус 7/8/SE2 7/8 плус X/XS XR XS Max 11 11 Pro 11 Pro Max, i Pad, Sumsung Galaxy, LG, Matorala, Surface, Kindle, One Plus, Nintendo Switch. [Широка применливост] Без разлика дали сте дома, готвите во кујна, работите во канцеларија или патувате, тоа ќе биде вашиот најдобар придружник. Можете да го наплатите уредот преку слот за полнење во исто време кога долго време употреба (гледање видео, игра за игра, видео повик / конференција).

Карактеристики

Производи во категоријата