.

.

Speedo Men's Sweatshirt Tell Team Team and Hooded Team Team Werm Up Up Up

Speedo Men's Sweatshirt Tell Team Team and Hooded Team Team Werm Up Up Up

DEN 1462.40

Износ
Залиха

76% полиестер, 24% памук. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Мека ткаенина за допир нуди целодневна удобност. Термичка постава : четкана внатре за дополнителна топлина и удобност. Постигнете ја оваа поштенска јакна за да се загрее помеѓу настаните. Стилот на качулка е направен од мека ткаенина и има четкана термичка постава за дополнителна изолација и удобност кога е на палубата.

Карактеристики

Производи во категоријата