.

.

Женски теретани шорцеви со висока половината ликра еластична колк за кревање спортски хеланки сквоти за контрола на стомакот

Женски теретани шорцеви со висока половината ликра еластична колк за кревање спортски хеланки сквоти за контрола на стомакот

DEN 2.00

Износ
Залиха

Материјал : најлон. Материјал : истегнување и спандекс. Тип на ставка : Шорцеви. Спортски тип : Јога. Тип на шема : Цврст. Материјал : најлон. Материјал : истегнување и спандекс. Тип на ставка : Шорцеви. Спортски тип : Јога. Тип на шема : Цврст. Материјал : Најлонматеријал : Истегнување и спандексит Тип : Шорспортс Тип : Јогафит : одговара на големина, изберете го вашиот нормален тип на сизферабрика : Тип на топлинпат : Солидлон : 90%женски јога тренингот со високи џебови од половината.

Карактеристики

Производи во категоријата