.

.

Случај ГИХОЈА за iPhone 12 Мини, Iphone 12 Мини Паричник Случај Симпатична Со Kickstand Магнетни И Држач За Картички Кожа Флип Заштитна Футрола За Жени Компатибилни Со iPhone 12 Мин?

Случај ГИХОЈА за iPhone 12 Мини, Iphone 12 Мини Паричник Случај Симпатична Со Kickstand Магнетни И Држач За Картички Кожа Флип

DEN 1.67

Износ
Залиха

Компатибилен Модел : Компатибилен со i Phone 12 Мини 5,4 инчи. €Висок квалитет q : Изработен Од висока pu премиум кожа и мек TPU, Засилените Шевови го прават уште Потрајни И Отпорни на Удари,не само што можат да го заштитат задниот дел на телефонот, туку и да го заштитат екранот на телефонот, сеопфатна заштита, направете вашиот телефон да изгледа помодерно и поубаво. ●Мултифункционален● : тој случај на паричник содржи 3 слотови за картички и страничен џеб за пари или дополнителни картички.додека го олеснувате вметнувањето или отстранувањето на уредот.Магнетното затворање обезбедува сигурна, сигурна брава што го одржува вашиот случај цврсто затворен.Овозможува лесен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето. Quickstand Функција€ книга стил стојат Мобилен Телефон Случај е дизајниран да се свитка назад, се совршени за пишување или гледање видео во секое време.Практично и брзо. Пакетот вклучува : 1 x Телефон Случај.Доколку имате какви било прашања или незадоволство, слободно контактирајте не преку е-пошта. Гихоја Паричник Случај Компатибилен со i Phone 12 Мини 5.4 инчи. Ова е телефонска кутија изработена од висококвалитетна стп кожа + мека ТПУ , претставува убав изглед и издржливост, , повеќекратен дизајн за исполнување на состаноците на клиентите во секојдневниот живот, многу удобен, ,слотови За Картички за поставување мулти кредитни картички, готовина, ЛИЧНА КАРТА, љубовници или детска фотографија, куќиште за телефон со паричник со функција за штанд ви дава погодност да гледате видеа и филмови без раце со посакувана удобност и стабилност,Отстранлив ремен за зглоб за лесно носење, магнетно затворање на превртување,прецизни исечоци за СИТЕ ПОРТИ, камера, МИКРОФОН, звучник.Сеопфатна заштита, Оваа кожна обвивка може да ја заштити не само задната страна на паметниот телефон, туку и екранот со течни кристали. Продолжете го работниот век на мобилниот телефон. + Совети : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ги по е-пошта, ние брзо ќе обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата