.

.

Осмелете Се Да Бидете Наставникот Кој Ја Става Врската Над Наставната Програма За Автомобили Смешен Автомобил Налепница За Винил Браник Налепница / Бела | 8,75 инчи

Осмелете Се Да Бидете Наставникот Кој Ја Става Врската Над Наставната Програма За Автомобили Смешен Автомобил Налепница За Винил

DEN 2.00

Износ
Залиха

Ова е винил, исечена налепница..МНОГУ подобро од налепница за браник. Материјалот што се користи е направен да трае 5 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се нанесе на повеќето чисти мазни површини. Овој производ се однесува на вашиот автомобил слично на тоа како применувате привремена тетоважа, упатствата за длабинска апликација се вклучени со вашето купување. Лентата за пренос што ја користиме на нашите производи е јасна, што овозможува лесна примена.

Карактеристики

Производи во категоријата