.

.

Ymhxcy Galaxy Note 8 Case, Samsung Note 8 Case со 3D заштитен екран за заштита на екранот [2 пакет], оклопно одделение со ротирачки држач за носење хибриден хибриден солиден телефонски сл

Ymhxcy Galaxy Note 8 Case, Samsung Note 8 Case со 3D заштитен екран за заштита на екранот [2 пакет], оклопно одделение со ротирачки

DEN 143.84

Износ
Залиха

Одговор : Да, совршено одговара на Samsung Galaxy Note 8. Одговор : Не, случајот не дозволува безжично полнење. Ве молиме, извадете го пред да го поставите на безжичен полнач. Одговор : Да, секој пакет со случаи доаѓа со 2 3Д заштитник на заоблен екран, кој му дава на вашиот телефон посеопфатна заштита. Одговор : Да, вграден е метален магнетски лист за стабилна адсорпција, кој може директно да се adsorbed на држачот на магнетниот автомобил. 【Компатибилни модели на телефон】 : Samsung Galaxy Note 8. 【360 ° Bottable Kickstand Design】 Металниот удар може да ротира 360 °, лесен за ротирање и здрав на случајот. Вграден во Kickstand ви дава погодност да гледате видеа и филмови без раце со посакувана удобност и стабилност. Покрај тоа, вграден метален магнетски лист за стабилна адсорпција, кој може директно да се adsorbed на држачот на магнетниот автомобил. (Не го вклучува држачот на магнетниот автомобил). 【Заштитник на 3Д криви на екран】 спакуван со 2 3 D заштитен заштитник на екран, за да обезбеди посеопфатна заштита за вашиот мобилен телефон., Лесен за инсталирање. 【Совршена заштита】 Единствениот раб TPU е комбиниран со вградениот компјутер за да го заштити вашиот телефон од капки, гребнатини и испакнатини. Заштита на воено одделение со технологија за воздушна пливање за сите агли. Сите копчиња и интерфејс дизајн лесен за корисниците за да избегнете чести расклопување. И случајот совршени исечоци за звучници, камера и дупка за полнење ви овозможуваат лесен пристап до сите карактеристики и удобен за полнење на вашиот телефон без да го соблечете случајот. 【Искрена услуга】 Нашите производи доаѓаат со 90 дена гаранција. Ако имате какви било прашања или нешто што се чувствувате незадоволни, ве молиме слободно контактирајте не по е-пошта. Со задоволство ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа. 【Компатибилни модели на телефон】 : Samsung Galaxy Note 8. 【360 ° Bottable Kickstand Design】 Металниот удар може да ротира 360 °, лесен за ротирање и здрав на случајот. Вграден во Kickstand ви дава погодност да гледате видеа и филмови без раце со посакувана удобност и стабилност. Покрај тоа, вграден метален магнетски лист за стабилна адсорпција, кој може директно да се adsorbed на држачот на магнетниот автомобил. (Не го вклучува држачот на магнетниот автомобил). 【Заштитник на 3Д криви на екран】 спакуван со 2 3 D заштитен заштитник на екран, за да обезбеди посеопфатна заштита за вашиот мобилен телефон., Лесен за инсталирање. 【Совршена заштита】 Единствениот раб TPU е комбиниран со вградениот компјутер за да го заштити вашиот телефон од капки, гребнатини и испакнатини. Заштита на воено одделение со технологија за воздушна пливање за сите агли. Сите копчиња и интерфејс дизајн лесен за корисниците за да избегнете чести расклопување. И случајот совршени исечоци за звучници, камера и дупка за полнење ви овозможуваат лесен пристап до сите карактеристики и удобен за полнење на вашиот телефон без да го соблечете случајот. 【Искрена услуга】 Нашите производи доаѓаат со 90 дена гаранција. Ако имате какви било прашања или нешто што се чувствувате незадоволни, ве молиме слободно контактирајте не по е-пошта. Со задоволство ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа. Често поставувани прашања (ЧПП).

Карактеристики

Производи во категоријата