.

.

Светска салата W850 Худи

Светска салата W850 Худи

DEN 719.20

Износ
Залиха

Влечење, еластично затворање. Машинско миење. Влечење, еластично затворање. Машинско миење. Акционерска салата за палење со светска салата за Горила-печатење на екранот. Чувајте ги рацете топли во пространиот уникатен џеб. Светската салата Худи има еластично дно и манжетни. Худиот на бодибилдер има влечење со челични заземни очни капаци. Црниот мускулен худи е 80/20, а качулката за боди-билдинг е 60/40 COTTON/Poly XXL- +5 $.

Карактеристики

Производи во категоријата