.

.

Случај ЗА САТУРАЦИЈА За Oppo a16 / A16S, Луксузен Pu Кожа Флип Магнет Паричник Штанд Картичка Слотови Заштитен Капак Со Рака Ремен За Oppo A16 / A16S

Случај ЗА САТУРАЦИЈА За Oppo a16 / A16S, Луксузен Pu Кожа Флип Магнет Паричник Штанд Картичка Слотови Заштитен Капак Со Рака

DEN 31.84

Износ
Залиха

Куќиштето е специјално дизајнирано ЗА OPPO a16 / A16 S, совршено заштитете го вашиот телефон. Синтетичка кожна магнетна кутија со прекрасно чувство на допир. Точна мека силиконска внатрешна обвивка, држете го телефонот совршено. Паричник дизајн со слотови за картичка и пари. Лесно претворете се во поддршка за гледање видеа. Слободен рака ремен, многу пренослив. Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот телефон. Заштитете го телефонот од нула, отпечатоци од прсти и испакнатини, одржувајќи го телефонот во нова состојба. Случај ЗА OPPO a16 / A16 S Лесно пристап до сите функции Погодно за пристап и отстранување на пакетот вклучен : 1 X телефон случај.

Карактеристики

Производи во категоријата