.

.

Womenените лесни резервоар за вежбање врвови со ребрести салата атлетска камизола со вграден градник

Womenените лесни резервоар за вежбање врвови со ребрести салата атлетска камизола со вграден градник

DEN 798.40

Износ
Залиха

100% најлон. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Ткаенина : градник : 88% најлон, 12% еластан; постава за чаши : 90% најлон, 10% еластан; Тело : 100% најлон. Овие врвни јога-резервоар со градежен градник се тенок вклопување, должина на колкот/должина на половината/вграденото отстранливо подлога за градник. Свитирање на пот/брзо суво/голо чувство/мека мека/движење со вас, може да се користи како врвот на резервоарот за јога, врвот на резервоарот за вежбање, резервоарот за дневна, абење за слободно време. Беспрекорна градба со ребра во телото за да го минимизирате Chafing додека правите јога или работите дури и да легнете. Упатство за перење : измијте со слични бои; Машинско миење ладно; Не бели; Сува суво ниско; Не пеглајте.

Карактеристики

Производи во категоријата