.

.

H&D Hyaline & Dora 3.2in австриски кристално фацетирано јаболка Декоративно овошје свадба домашно работно место во центарот на центарот

H&D Hyaline & Dora 3.2in австриски кристално фацетирано јаболка Декоративно овошје свадба домашно работно место во центарот

DEN 255.84

Износ
Залиха

Колекцијата за занаетчискоста на австриско кристално јаболко : значење на кристално јаболко значење на собирање пари и симболизира безбеден живот, добро здравје на телото, среќа и богатство. Овој производ е рачно изработен и секој од нив е уникатен, што значи дека е многу добар сувенир во колекцијата на вас. Висок квалитет : Нашите фигурини на Apple ги собираат сите изработени од висококвалитетен кристал, големина : 8.2*7,4cm/ 3.2*2.9in; NW : 572 G/ PCS.for Производот безбеден, има пакет за кутии за подароци. Ние ќе го наполниме пакетот со сунѓер. Не грижете се за штетата. Идеја за декор : Ова австриско кристално стакло јаболко за спална соба, дом, барови, кафулиња, свадба, Божиќ, забава и друго романтично место споредено со слични артикли. Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе топол и убав. Подарок за празници : Ова австриско кристално јаболко е погодно за Денот на мајката, Божиќ, Денот на вineубените, годишнината, роденденот и Божиќ. Услуга по продажба : Имаме пријателски и ефикасен тим за услуги на клиентите да одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа. Можете да ги купите нашите производи со доверба и да не контактирате со нас ако имате проблеми со квалитетот на производот. Ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно побрзо. Колекцијата за занаетчискоста на австриско кристално јаболко : значење на кристално јаболко значење на собирање пари и симболизира безбеден живот, добро здравје на телото, среќа и богатство. Овој производ е рачно изработен и секој од нив е уникатен, што значи дека е многу добар сувенир во колекцијата на вас. Висок квалитет : Нашите фигурини на Apple ги собираат сите изработени од висококвалитетен кристал, големина : 8.2*7,4cm/ 3.2*2.9in; NW : 572 G/ PCS.for Производот безбеден, има пакет за кутии за подароци. Ние ќе го наполниме пакетот со сунѓер. Не грижете се за штетата. Идеја за декор : Ова австриско кристално стакло јаболко за спална соба, дом, барови, кафулиња, свадба, Божиќ, забава и друго романтично место споредено со слични артикли. Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе топол и убав. Подарок за празници : Ова австриско кристално јаболко е погодно за Денот на мајката, Божиќ, Денот на вineубените, годишнината, роденденот и Божиќ. Услуга по продажба : Имаме пријателски и ефикасен тим за услуги на клиентите да одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа. Можете да ги купите нашите производи со доверба и да не контактирате со нас ако имате проблеми со квалитетот на производот. Ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно побрзо.

Карактеристики

Производи во категоријата