.

.

ТРОВА ОДИ-Пренослив Биометриски Сеф-Личен, Тенок, Луксузен Уред за Складирање Со Безжично Поврзување

ТРОВА ОДИ-Пренослив Биометриски Сеф-Личен, Тенок, Луксузен Уред за Складирање Со Безжично Поврзување

DEN 1.33

Износ
Залиха

ПРИВАТНОСТ НА ВАШИТЕ ПРСТИ : Дизајниран за секојдневна заштита на вашите најлични предмети, овој пренослив сеф спречува несаканата публика да пристапи до вредни, рекреативни и приватни предмети. БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ : Бравите или комбинациите сега се минато. ТРОВА ГО е безжично поврзан преку bluetooth технологија и е достапен преку мајчин биометриски верификација на вашиот телефон. СТИЛИЗИРАН ЗА ЛУКСУЗ : лесната надворешност од алуминиумска легура со задебелена завршница која обезбедува издржливост и стил, додека силиконот над мувла во внатрешноста помага ефикасно да се сокријат мирисите. ПАМЕТНИ ИЗВЕСТУВАЊА : Примајте предупредувања кога НА ТРОВА И треба наплата, кога ќе остане отворена или кога ќе остане зад себе. Функцијата "Никогаш Не Изгубени" исто така ги користи ГПС НА вашиот телефон за да ја означи последната позната локација на вашиот паметен сеф. МОБИЛНОСТ БЕЗ ГРИЖИ : Совршен За џебови, чанти или атлетска опрема - дискретно е дизајниран да имитира хард диск или батерија. Скриена на обичен поглед, ТРОВА ОДИ е идеален придружник за патување.

Карактеристики

Производи во категоријата