.

.

Маслена Слика Париз Ајфеловата Кула Дрво Музичка Кутија Античка Врежана Музичка Кутија Подароци За Роденден Божиќ Денот На Благодарноста

Маслена Слика Париз Ајфеловата Кула Дрво Музичка Кутија Античка Врежана Музичка Кутија Подароци За Роденден Божиќ Денот На Благодарноста

DEN 3.00

Износ
Залиха

€Големина q големината на оваа дрвена музичка кутија е 3,5 (L) x 3,3 (W) x 1,8 (H) инчи. ●Материјал}оваа прекрасна музичка кутија е дрвенеста. Исклучителната површина врежана рачно во имитација на античките времиња ве носи во магичен свет. `+Дизајн, мала големина, пренослив и лесен дизајн може да се стави во дланка, мала торба, биро за спална соба, итн. Секоја музичка кутија е дизајнирана со различни модели, кои се многу извонредни. Можете да направите музичката кутија да ја репродуцира мелодијата со вклучување без никаква батерија.Ова е механизам за музичка кутија со часовник. Треба само да ја затегнете и ослободите пролетта за да пуштите класична музика. €Прилика} оваа симпатична музичка кутија е добар идеален подарок за секоја пригода. Оваа музичка кутија е одличен подарок за вашето семејство,пријатели, љубовници, дечко,девојка итн. €Големина q големината на оваа дрвена музичка кутија е 3,5 (L) x 3,3 (W) x 1,8 (H) инчи. ●Материјал}оваа прекрасна музичка кутија е дрвенеста. Исклучителната површина врежана рачно во имитација на античките времиња ве носи во магичен свет. `+Дизајн, мала големина, пренослив и лесен дизајн може да се стави во дланка, мала торба, биро за спална соба, итн. Секоја музичка кутија е дизајнирана со различни модели, кои се многу извонредни. Можете да направите музичката кутија да ја репродуцира мелодијата со вклучување без никаква батерија.Ова е механизам за музичка кутија со часовник. Треба само да ја затегнете и ослободите пролетта за да пуштите класична музика. €Прилика} оваа симпатична музичка кутија е добар идеален подарок за секоја пригода. Оваа музичка кутија е одличен подарок за вашето семејство,пријатели, љубовници, дечко,девојка итн. Дрво Музичка Кутија Антички Врежана Музичка Кутија Подароци За Роденден Божиќ Денот На Благодарноста,Музичката Кутија Во Облик На Срце Има Уникатен Дизајн И Изгледа Многу Убаво.

Карактеристики

Производи во категоријата