.

.

УБИЕЦ ПРЕРОДЕН Корпа За Перење Преклоплива Ткаенина Рачки За Обложување Облека Корпи Издржливи Канти Торби За Лесно Носење Попречува За Деца Спална Соба Студентс?

УБИЕЦ ПРЕРОДЕН Корпа За Перење Преклоплива Ткаенина Рачки За Обложување Облека Корпи Издржливи Канти Торби За Лесно Носење Попречува

DEN 399.68

Износ
Залиха

Оксфорд ткаенина. Висококвалитетен Материјал : Дополнителна задебелена ткаенина со водоотпорна обвивка, корпата може многу добро да стои без никакви работи. Голем Капацитет : димензиите на корпата за перење се 13,8"(Г) х 17,3 " (Ч)/35 см х 44 см со капацитет ОД 50 ЛИТРИ, совршена големина за држење големи товари алишта. Рачка Дизајн. Овие црни корпи за складирање се дизајнирани со две цврсти рачки од двете страни, што ја прави оваа корпа пренослива и ви овозможува лесно да ја движите корпата низ вашиот дом. Неутрален Стил Домашен Декор. Оваа црна пречка за перење е привлечна и заштедува простор. Неговата целокупна црна нијанса може да донесе стил во вашата дневна соба, перална, бања, игротека, спална соба и многу повеќе. Повеќенаменски Канти За Складирање : пречката за перење обезбедува атрактивно решение за многу потреби за складирање, како што се складирање облека, складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање производи за бебиња и складирање на производи за домашни миленици. Големата корпа е совршена за чување перници и ќебиња, што го прави убав додаток во вашиот дом.Зафаќајќи малку простор, оваа корпа за складирање може да се користи за складирање ќебиња и чаршафи, што може да и обезбеди на вашата спална соба дополнителен простор за складирање.Дарежливиот капацитет овозможува складирање на еднонеделна валкана облека. Оваа корпа е лесна за носење и движење со меки рачки.

Карактеристики

Производи во категоријата