.

.

Бестојард Детска Чанта Кинеска Нова Година Црвен Плик: 3 парчиња 2022 Година Од Џебовите За Среќни Пари Прекрасен Хороскопски Хонг Бао Црвен Пакет За Традиционален П?

Бестојард Детска Чанта Кинеска Нова Година Црвен Плик: 3 парчиња 2022 Година Од Џебовите За Среќни Пари Прекрасен Хороскопски

DEN 1.00

Износ
Залиха

Тигар Црвен Пакет-Коверти со деликатен дизајн на моделот кој е уникатен и ја наследува традиционалната култура На Кинески. Тигар Црвен Плик-Ставете малку готовина во црвените пликови како подарок за нова година, роденден, туш за бебиња итн. Хороскопски Тигар Среќа Пари Џебови - диви спектар на примена. Погоден За Кинеска Нова година, или родендени, ангажмани и други фестивали. Подарок Пари Плик-Парична Казна изработка, не е лесно да се. Овие црвени пликови се лесни, лесни за носење со вас. Пликови Со Картички за подароци - не како подарок, туку и како збирка уметност или украс за вашата пролетна фестивалска забава. Опис Црвената Е среќна боја На Кинески, црвениот плик има позитивна и добра моќ. Лицето кое ќе го добие црвениот плик ќе ја почувствува вашата добрина. совршен За Кинеска Нова година, свадба, роденденски подароци, посета на роднини, торби за накит за мобилни телефони или други специјални прилики. Карактеристики-Материјал : Хартија-Големина : Околу 5. 50Х4. 32Х0. 04во 14. 00Х11. 00Х0. Пакет од 10 см, Вклучувајќи 3 х црвени пакети.

Карактеристики

Производи во категоријата