.

.

Besportble скок јаже скок јаже скок јаже битка јажиња за обука на рака и качување по јаже фитнес вежби јаже јаже целосна опрема за тренинг на тело за обука домашна салата

Besportble скок јаже скок јаже скок јаже битка јажиња за обука на рака и качување по јаже фитнес вежби јаже јаже целосна опрема

DEN 3.33

Износ
Залиха

Обука за обука за борба со јажиња со јажиња, тоа е одлична алатка за подобрување на вашата сила и вежбање или обука за физичка подготвеност. Битката јажиња обука за обука за искачување на јажето за удобна сегментална обвивка за подобрена зафат и заштита за вашите раце. Обука за обука за борба со јажиња за искачување јаже подобрена координација, агилност, работа со подножје, брзина и издржливост. Обука за обука за борба со јажиња за искачување на јажето Ова јаже за обука на сила може да ви помогне да извршите повеќе енергија и да го градите вашиот мускул. Обука за обука на јажиња со јажиња со јажиња согоруваат значителна количина калории и може да биде ефективна за зголемување на силата и промовирање на губење на тежината. Обука за обука за борба со јажиња со јажиња, тоа е одлична алатка за подобрување на вашата сила и вежбање или обука за физичка подготвеност. Битката јажиња обука за обука за искачување на јажето за удобна сегментална обвивка за подобрена зафат и заштита за вашите раце. Обука за обука за борба со јажиња за искачување јаже подобрена координација, агилност, работа со подножје, брзина и издржливост. Обука за обука за борба со јажиња за искачување на јажето Ова јаже за обука на сила може да ви помогне да извршите повеќе енергија и да го градите вашиот мускул. Обука за обука на јажиња со јажиња со јажиња согоруваат значителна количина калории и може да биде ефективна за зголемување на силата и промовирање на губење на тежината. Опис пондерирана јаже за скокање е изработено од полиестерска ткаенина со голема јачина, покритие со сегментална обвивка за да се заштити јажето од триење, рејтингот на високо оптоварување, потрајно и ќе трае многу години на употреба. Совршен за обука за внатрешно или отворено јадро, без оглед на времето. Карактеристики- боја : црна.- Материјал : полиестер.- Големина : 900. 00x3. 80x3. 80см- Погодна пресек обвивка за подобрена зафат и заштита на вашите раце. - Тоа е одлична алатка за подобрување на вашата сила и вежбање или обука за физичка подготвеност .- Подобрена координација, агилност, работа на подножјето, брзина и издржливост. Пакет, вклучувајќи 1 x Битката јажиња Обука за обука за искачување на јажето за искачување.

Карактеристики

Производи во категоријата