.

.

Тојвиски Организатор На Накит Случај Пренослива Кутија За Складирање Лекови Таблети Контејнер За Складирање Пластична Кутија За Лекови Кутија За Апчиња За Патува

Тојвиски Организатор На Накит Случај Пренослива Кутија За Складирање Лекови Таблети Контејнер За Складирање Пластична Кутија

DEN 132.64

Износ
Залиха

Добро изработен од врвен материјал за да се обезбеди издржливост, безбеден и хигиенски. Тоа може вашите апчиња од влага и прашина, секогаш можете да земете свежи апчиња и да се збогувате со влажни апчиња. Лесен за употреба и удобен за носење, можете да ги понесете со себе на секое место каде што ќе. Индивидуални прегради кутија за складирање апчиња и пренослив за секојдневна употреба. Лесно може да се стави во вашиот паричник, куфер, ранец, дури и џебот на палтото, без да зафаќа простор, многу погодно за носење на патување. Опис изработен од висококвалитетен материјал, кој е безбеден и сигурен. Дизајнот со повеќе мрежи ви олеснува да разликувате лекови. Лесен за употреба и удобен за носење, можете да го понесете со себе на секое место каде што сте. Произведен со квалитетен материјал, можете да го чувате долгорочно. Карактеристики-Боја : Бела, Розова-Материјал : Пластика-Големина : 6. 30Х3. 20Х1. 40см, 2. 48Х1. 26Х0. 55 инчи - може вашите апчиња од влага и прашина, секогаш можете да пиете свежи апчиња и да се збогувате со влажните апчиња.- Добро изработен од врвен материјал за да се обезбеди издржливост, безбеден и хигиенски.- Лесен за употреба и удобен за носење, можете да ги однесете со вас на секое место каде што ќе.- Лесно може да се стави во вашиот паричник, куфер, ранец, дури и џебот на палтото, без да зафаќа простор, многу погодно за носење на патување.- Индивидуални прегради кутија за складирање апчиња и пренослив за секојдневна употреба. Пакет Вклучувајќи 1pc x медицина кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата