.

.

Патикил табела Име на место место картички, 25 парчиња 3,9 x 3,9inch фаворит декор, шупливо чипка исечено седиште за дизајн, празно картичка за седење на свадбени забави, ц

Патикил табела Име на место место картички, 25 парчиња 3,9 x 3,9inch фаворит декор, шупливо чипка исечено седиште за дизајн,

DEN 2.00

Износ
Залиха

Боја : црна; материјал : хартија; големина : 100 x 100 x 0.25mm/3,9 x 3,9 x 0.01inch (l x w x h); должина по половина преклопување : 50мм/1,95inch . Предност : Направено од шарена хартија, карактеристика Елегантна графика и дизајни за преклопување за да ја постигнеме нашата најдобра рамнотежа помеѓу издржливоста и стилот. Упатство : Напишете ги зборовите со пенкало или испечатете ги зборовите што ви се потребни во празно од картичката, преклопете ја картичката на половина и застанете на масата. Апликација : Напишете ги зборовите со пенкало или испечатете ги зборовите што ви се потребни во празно од картичката, преклопете ја картичката на половина и застанете на масата. Белешка : Ве молиме, потврдете ја големината пред да купите. Оваа табела за името на табелата, погодни за дома, кујна, дневна соба, кафуле, ресторан, картички за седење на свадбени забави, боја на спецификација : црна; материјал : хартија; големина : 100 x 100 x 0.25mm/3,9 x 3,9 x 0.01inch ( L x w x h); Должина по половина преклопување : 50мм/1.95inch; Список на пакување : 25pcs x табела Име на табела Место за картички Изработена од шарена хартија, карактеристика Елегантна графика и дизајни за преклопување за да ја постигнеме нашата најдобра рамнотежа помеѓу трајноста и наставата во стилот, напишете ги зборовите Со пенкало или отпечатете ги зборовите што ви се потребни во празно од картичката, преклопете ја картичката на половина и застанете на табелата Белешка : Ве молиме, потврдете ја големината пред да купите.

Карактеристики

Производи во категоријата