.

.

Додаток Тама тапан, црно

Додаток Тама тапан, црно

DEN 2.33

Износ
Залиха

Совршено вклопување октагонална дупка. Димензии на пакетот : 16 h x 2 l x 8 w (сантиметри). Тежина на пакет : 0,01 килограми. Земја на потекло : Кина. Совршено вклопување октагонална дупка. Димензии на пакетот : 16 h x 2 l x 8 w (сантиметри). Тежина на пакет : 0,01 килограми. Земја на потекло : Кина. Заклучување на напнатост.

Карактеристики

Производи во категоријата