.

.

Безбедност за клип за клип за чевли, спортска ноќна ноќна опрема, USB полнење боја Промена на RGB Strobe и стабилен режим на блиц

Безбедност за клип за клип за чевли, спортска ноќна ноќна опрема, USB полнење боја Промена на RGB Strobe и стабилен режим на

DEN 223.84

Износ
Залиха

Speciations Спецификации на големината】 : Приближната големина на оваа светлина за клип за чевли е 3,5 x 2,6 x 1,2 инчи, погодна за ширина на пета од 1,5-3,5 инчи. Ве молиме изберете и користете според вашите вистински потреби. 【Сигурен материјал】 : Направено од материјал за квалитет на TPU, здрав и издржлив, долгорочната употреба не е лесна за избледување, кршење или деформирање; Може да издржи одредена количина на абење, и е лесна, погодно за да чувате и носите. После употребата, може да се постави по своја волја, а производот полека ќе се врати во својата оригинална форма, тесна и цврста. Design Дизајн на USB полнење】 : LED светлото за клип за чевли не треба да ја замени батеријата, што е повеќе еколошки, удобно, издржливо и економично. 【Режим на светлина】 : Клипови има два режима, RGB Strobe и постојан режим на светлина. 【Широк опсег на апликации】 : Оваа опрема што се менува во боја е погодна за разни ноќни спортови на отворено, вклучително и трчање, џогирање, одење, велосипедизам, кампување, риболов или одење на кучето. Овие LED безбедносни светла можат да ви овозможат безбедно да се видите во мракот. Speciations Спецификации на големината】 : Приближната големина на оваа светлина за клип за чевли е 3,5 x 2,6 x 1,2 инчи, погодна за ширина на пета од 1,5-3,5 инчи. Ве молиме изберете и користете според вашите вистински потреби. 【Сигурен материјал】 : Направено од материјал за квалитет на TPU, здрав и издржлив, долгорочната употреба не е лесна за избледување, кршење или деформирање; Може да издржи одредена количина на абење, и е лесна, погодно за да чувате и носите. После употребата, може да се постави по своја волја, а производот полека ќе се врати во својата оригинална форма, тесна и цврста. Design Дизајн на USB полнење】 : LED светлото за клип за чевли не треба да ја замени батеријата, што е повеќе еколошки, удобно, издржливо и економично. 【Режим на светлина】 : Клипови има два режима, RGB Strobe и постојан режим на светлина. 【Широк опсег на апликации】 : Оваа опрема што се менува во боја е погодна за разни ноќни спортови на отворено, вклучително и трчање, џогирање, одење, велосипедизам, кампување, риболов или одење на кучето. Овие LED безбедносни светла можат да ви овозможат безбедно да се видите во мракот. Карактеристики : Оваа разнобојна пета што работи со светлина има карактеристики на молња. Тоа е добар избор за ноќно трчање и други спортски активности, дозволувајќи им на другите да ве забележат и да ги избегнуваат навреме, а вие треба само да се фокусирате на процесот на вежбање. Нанесете го на чевлите, можете да го привлечете вниманието на многу луѓе. Оваа ноќна светло за чевли е идеален подарок за семејство, пријатели, роднини, колеги, соседи, итн., За да ја искажете својата loveубов и грижа за нив. Можете да го користите за да вежбате со семејството и пријателите и заедно да уживате во значајни моменти. Оваа ноќна светло за чевли има водоотпорен ефект и може лесно да се совпадне дури и во дождливи денови. Спецификации : Материјал : пластична боја : црна, бела големина : приближно 3,5 x 2,6 x 1,2 инчи пакет вклучува : 4 x рефлексивни светла за клип за чевли Белешки : Рачно мерење, големината има мала грешка. Поради различни прикази на екранот, може да има мали разлики во боите.

Карактеристики

Производи во категоријата