.

.

Оутленд Модели Воз Железница Градското Собрание / Владин Оддел З Скала 1: 220

Оутленд Модели Воз Железница Градското Собрание / Владин Оддел З Скала 1: 220

DEN 2.33

Износ
Залиха

Овој производ е создаден ОД 3д печатач. Исто како и повеќето ДРУГИ производи со 3д печатење, кога внимателно ќе го погледнете, ги гледате моделите за печатење, бојата може да се користи за да ги покрие ако не сакате да бидат видливи. Доколку сакате да го насликате овој производ, се препорачуваат акрилни бои. Потребно е склопување, лепилото не е потребно, но се препорачува. Оваа ставка ги вклучува сите додатоци прикажани на сликите. Нема "стакло" за прозорци/врати Доколку сакате да ја направите оваа зграда повисока(се применуваат дополнителни такси), ве молиме контактирајте ме За детали Материјал : Пластика(PLA) Скала : Z Скала / 1 : 220 Димензии : 83 x 61 x 57 (H) mm / 3.27 "x 2.40"x 2.24".

Карактеристики

Производи во категоријата