.

.

Подарувањеодлични подароци 9 - годишнина Од Бракот За Него, 9 години Брак Спомен За Мажи, Годишнина Од Керамика Подарок За Сопруг

Подарувањеодлични подароци 9 - годишнина Од Бракот За Него, 9 години Брак Спомен За Мажи, Годишнина Од Керамика Подарок За Сопруг

DEN 0.33

Износ
Залиха

9 Годишнина Подарок : тоа е романтичен и траен начин да се прослават брачните години заедно.(или дечко). Детали за производот : Изработени од врвен нерѓосувачки челик и природно оливер вуд, отпечатени со : 9 ГОДИНА НАДОЛУ, ЗАСЕКОГАШ ДА ОДИ. Големина : Целосна Должина : 8 "Должина На Сечилото : 3,5" Должина На Рачката : 4,5 " Тежина : 7,3 мл Метод На Заклучување : Линеарна Брава. Овој преклопен нож е тежок и квалитетен конструиран со години на сигурна употреба. Прави одличен подарок за него да го користи на ранчот,фармата, кампувањето или секаде каде што рачната алатка за сечење е исклучително корисна. Има клип на задниот дел од рачката на ножот што овозможува да се закачи на ременот или на џебот. Овој преклопен нож лесно ќе се вклопи во џебот без да предизвика непријатност кај сопственикот. Ве молиме Запомнете : Пакување Подароци : Доаѓа во прекрасна кутија за подароци, може да се даде директно како подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата