.

.

PraSacco 3 парчиња игра за картичка, чиста празна картичка за играње, држач за кутии за пластична кутија за складирање картичка картичка за палуба, чиста картичка за пал

PraSacco 3 парчиња игра за картичка, чиста празна картичка за играње, држач за кутии за пластична кутија за складирање картичка

DEN 3.33

Износ
Залиха

Вклучен пакет : getе добиете 3 парчиња чисти кутии за картички, погодни за складирање на многу предмети, доволна количина за исполнување на вашите барања; Белешка : Случајот не содржи карти за играње. Погодна големина : Големината на секој случај на картичка за играње е приближно. 9,5 x 6,9 x 2,4 cm/ 3,74 x 2,71 x 0,94 инчи, соодветната големина е убаво совпаѓана со палуба на картички за играње, нема да заземе премногу простор и лесен за носење. Квалитетни матријали : Овие организатори на држачи на картички се изработени од квалитетен PP материјал, кој е безбеден и здрав, лесен за отворање и затворање, овие се одлични кутии за складирање што треба да се разгледаат. Практичен дизајн : Овие кутии за палуби со картички ве спречуваат да губите картички во споредба со другите картони со карти за играње; Транспарентниот дизајн ви помага јасно да ги видите предметите внатре. Широка апликација : Усвојување на едноставен и дарежлив дизајн, овие кутии за складирање картички за играње се погодни за одржување на банкарски картички, мермери, промени, обетки и други додатоци, практични и за млади и за возрасни. Вклучен пакет : getе добиете 3 парчиња чисти кутии за картички, погодни за складирање на многу предмети, доволна количина за исполнување на вашите барања; Белешка : Случајот не содржи карти за играње. Погодна големина : Големината на секој случај на картичка за играње е приближно. 9,5 x 6,9 x 2,4 cm/ 3,74 x 2,71 x 0,94 инчи, соодветната големина е убаво совпаѓана со палуба на картички за играње, нема да заземе премногу простор и лесен за носење. Квалитетни матријали : Овие организатори на држачи на картички се изработени од квалитетен PP материјал, кој е безбеден и здрав, лесен за отворање и затворање, овие се одлични кутии за складирање што треба да се разгледаат. Практичен дизајн : Овие кутии за палуби со картички ве спречуваат да губите картички во споредба со другите картони со карти за играње; Транспарентниот дизајн ви помага јасно да ги видите предметите внатре. Широка апликација : Усвојување на едноставен и дарежлив дизајн, овие кутии за складирање картички за играње се погодни за одржување на банкарски картички, мермери, промени, обетки и други додатоци, практични и за млади и за возрасни. Почитувани клиенти, добредојде во нашата продавница, ние секогаш се трудиме да им обезбедиме на клиентите производи со најдобар квалитет и услуги, во процесот на купување, ако има нешто што ве прави да се чувствувате незадоволни, можете да ми кажете, ние веднаш ќе ги исправиме, посветени да ви донесе најсовршено искуство за купување. Играње картичка кутија 3 PCS пластична празна картичка за картички за складирање на кутии за складирање 3 PCS Покер кутија Големина : 9,5 x 6,9 x 2,4 cm/ 3,74 x 2,71 x 0,94 инчен материјал : пластична нето тежина : 75 G MAO тешка : 75 G Големина на пакување : 25*12.5*2,4 см Метод на пакување : Снабдување со независно пакување на торби за снабдување : 3 парчиња поврзани со кутијата за насловната страница.

Карактеристики

Производи во категоријата