.

.

LOLAA NUT 2PCS челик метал хексагон хексајночен приклучок за глава вметната вметнете орев

LOLAA NUT 2PCS челик метал хексагон хексајночен приклучок за глава вметната вметнете орев

DEN 3.00

Износ
Залиха

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. ✔ Облека и отпорна на корозија. Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа. Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. Текстура на третман на дрвокрадци за третман/вистинска Qualitiessstrenge Grade Level 4.

Карактеристики

Производи во категоријата