.

.

Решетката за вино FOVKP, бар, ресторан, виси, решетка за вино за вино, полица за складирање на железо, чаша чамци за шампањски чаши, држач за шише со шише за вино, црна, 80 ?

Решетката за вино FOVKP, бар, ресторан, виси, решетка за вино за вино, полица за складирање на железо, чаша чамци за шампањски

DEN 3621.60

Износ
Залиха

Функционално и елегантно : Организирајте и прикажете ги вашите чаши за вино и ослободете вреден простор за полица/кабинет со нашите лавици за висечки матични софтвер. Погодно и прилагодливо : висина за висина на шипката, прилагодлив, прилагодлив опсег 30-60см. (Ако ви требаат други големини на бум, можат да не контактираат по е-пошта). Спецификации : 60 см (L) - виси 6 реда - 24 чаши за вино , 80cm (L) - виси 8 реда - 32 чаши за вино , 100cm (L) - виси 10 реда - 40 чаши за вино , 120cm (L) - виси 12 реда - 48 чаши за вино , 150 см (L) - виси 15 реда - 60 чаши за вино. Големина : 60/80/100/120/150см (L) × 35см (W); Погледнете го цртежот на димензијата. Одлична решетка за вино работи како заштеда на простор. Материјал : Висококвалитетна метална железна рамка + високо квалитетна боја. Со трајна конструкција, секоја решетка е лесна за чистење и ќе трае цел живот. Функционално и елегантно : Организирајте и прикажете ги вашите чаши за вино и ослободете вреден простор за полица/кабинет со нашите лавици за висечки матични софтвер. Погодно и прилагодливо : висина за висина на шипката, прилагодлив, прилагодлив опсег 30-60см. (Ако ви требаат други големини на бум, можат да не контактираат по е-пошта). Спецификации : 60 см (L) - виси 6 реда - 24 чаши за вино , 80cm (L) - виси 8 реда - 32 чаши за вино , 100cm (L) - виси 10 реда - 40 чаши за вино , 120cm (L) - виси 12 реда - 48 чаши за вино , 150 см (L) - виси 15 реда - 60 чаши за вино. Големина : 60/80/100/120/150см (L) × 35см (W); Погледнете го цртежот на димензијата. Одлична решетка за вино работи како заштеда на простор. Материјал : Висококвалитетна метална железна рамка + високо квалитетна боја. Со трајна конструкција, секоја решетка е лесна за чистење и ќе трае цел живот. Список за испорака : 1 × Rackspecifications : Материјал : високо квалитетна метална железна рамка + високо квалитетна боја. Големина : 60/80/10/120/150cm (L) × 35см (W) .Добичен бум : 30 ~ 60см, (ако сте Потребни се други големини на бум, можат да не контактираат по е-пошта). Продукција Предност : Засилен дизајн на завртки Зголемете ја стабилноста и брзината на штандот, полесно да се соберат. Висока квалитетна сликарство, силна адхезија, добра компактност, може ефикасно да спречи исклучување и 'рѓа Отпорен. Одлична решетка за вино за складирање работи како заштеда на вселената, и одличен контејнер за предмети, давајќи му на вашата соба фокусна точка со привлечна боја и шик дизајн. Грејт Функционален и декоративен додаток за какво било поставување. Забелешка : Времето на испорака е 15-25 дена. Ако имате какви било прашања, ве молиме, не двоумете се да не контактирате. Преглед на продавница.

Карактеристики

Производи во категоријата