.

.

HP EliteBook 655 G9 15.6 Тетратка Со Екран На Допир-Full HD-1920 x 1080-AMD Ryzen 5 PRO 5675U Hexa-core 2.30 GHz-16 GB Вкупно RAM МЕМОРИЈА-512 GB SSD

HP EliteBook 655 G9 15.6 Тетратка Со Екран На Допир-Full HD-1920 x 1080-AMD Ryzen 5 PRO 5675U Hexa-core 2.30 GHz-16 GB Вкупно

DEN 2487.84

Износ
Залиха

Со 16 МК меморија, работи колку што сакате програми без губење на извршувањето. 15.6 " дисплеј со резолуција од 1920 х 1080 прикажува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. Windows 10 Pro доаѓа со подобрено кршење 2 x 2, ви помага да бидете попродуктивни на работа. 512 GB SSD е доволно за чување на вашите основни документи и датотеки, омилени песни, филмови и слики. Elite Book 655 15.6 Инчен G9 Лаптоп КОМПЈУТЕР. Елитни тетратки за деловни преносни компјутери со управливост, безбедност и издржливост. Лаптопите кои знаат бизнис. Овие Компјутери доаѓаат со управливост, безбедносни карактеристики и издржливост за да се справат со вашите најсложени работни места.

Карактеристики

Производи во категоријата