.

.

Вахоме 36 парчиња Сертификати За Дипломирање Од Предучилишна возраст за Деца, 8х10 Предучилишна Диплома за Деца Ученици Наставници Материјали За Дипломирање Од Пред

Вахоме 36 парчиња Сертификати За Дипломирање Од Предучилишна возраст за Деца, 8х10 Предучилишна Диплома за Деца Ученици Наставници

DEN 127.84

Износ
Залиха

Сертификати За Дипломирање од предучилишна возраст За Деца : Карактеристики дизајн на животни од жирафа од зајачка лисица, изгледа слатко и убаво, одлични сертификати за дипломирање во градинка за деца ученици деца девојчиња момчиња. Пакет од 36 : Вклучете 36 парчиња предучилишни предучилишни дипломи, доволно за да им ги дадете на децата ученици во класот. Материјали за наставници : предучилишните сертификати за завршување се одлични наставнички училишни училници за наставници во предучилишна предучилишна установа во градинка. Материјал : сертификати за доделување на предучилишна матура изработени од хартија, големината е околу 8 "х10", подготвени за врамување. Сертификати за доделување Награди : Совршено за славење на детска градинка предучилишна матура, препознавање на достигнувањата и успехот на децата, ќе им даде незаборавни спомени од дипломирањето и ќе им помогне да изградат самодоверба. Вахоме 36 парчиња Сертификати За Дипломирање Од Предучилишна возраст за Деца, 8"х10" Предучилишна Диплома за Деца Ученици Наставници Материјали за Дипломирање Од Предучилишна Возраст, Сертификати за Доделување Награди за Предучилишна Установа во Градинка.

Карактеристики

Производи во категоријата