.

.

Кал Пита Детска Продавница Бебе Девојка Шифон Цвет Ленти

Кал Пита Детска Продавница Бебе Девојка Шифон Цвет Ленти

DEN 2.67

Износ
Залиха

памук. Памучна спандекс еластична лента за глава се одликува со поли шифон цвет на врвот и пристигнува на картичка со дисплеј. Големина : Една Големина Најмногу Одговара. Материјал : Џерси Шифон. точка пакет тежина : 0.341666659 фунти. Памучна спандекс еластична лента за глава се одликува со поли шифон цвет на врвот и пристигнува на картичка со дисплеј.

Карактеристики

Производи во категоријата