.

.

5 Парчиња Граница Водич Чешел Постави Црна Бербер Клипер Чувари Одлично За Професионални Стилисти И Бербери

5 Парчиња Граница Водич Чешел Постави Црна Бербер Клипер Чувари Одлично За Професионални Стилисти И Бербери

DEN 3.00

Износ
Залиха

Со 5 водич чешли 13/16/19/22/25 мм(0.51/0.63/0.75/0.87/0.98 инч) што може да исполни различни барања за должини и да бидете сигурни дека точно ќе ги намалите. Погоден за сите нивни најголеми машинки, лесно се лизга за да обезбеди гужва и сигурно сечење. Направени само од најквалитетна пластика чешлите се дизајнирани за интензивна долгорочна употреба во најдобрите бербери, што ги прави повеќе од вешти за домашна употреба. Безбеден дизајн за прицврстување сигурно одговара на повеќето машинки со целосна големина. Чувајте ги штитниците за машинка за коса на дофат со тоа што ќе ги чувате во вклучената торба за организатор! Лесен и компактен, ги одржува вашите прилози организирани во секое време. Поради континуирано подобрување, изгледот на производот може малку да варира од сликите на производот на оваа листа. Прилогот За Чешел За Водич е наменет само за професионална употреба и е дизајниран да ги испорача острите перформанси што ги бараат експертите. Додатокот За Чешел за Прицврстување на Водичот обезбедува безбедна машинка со целосна големина за да спречи какви било несреќи или несреќи со додатоци за лизгање. Сепак, можете лесно да ги ослободите и да ја промените. Лесно, издржливо и сигурно, ќе ви треба целата линија.

Карактеристики

Производи во категоријата