.

.

Магија Атрибути, Животни И Работи Домашно Милениче Урна Ѓердан Кремирање Срце Приврзок Спомен Накит За Кучиња Мачки Пепел Жени

Магија Атрибути, Животни И Работи Домашно Милениче Урна Ѓердан Кремирање Срце Приврзок Спомен Накит За Кучиња Мачки Пепел Жени

DEN 3.00

Износ
Залиха

☁ €Квалитет€ : овој накит за кремирање е изработен од висококвалитетна легура држачот за пепел за печатење шепа ќе биде посебен начин да го задржите вашиот пријател да биде тука со вас. ☁ €Карактеристики€ : Изработен Од висококвалитетна легура, овој ѓердан од урна е без избледување, без оцрнување, хипоалергично, водоотпорно и високо полирано. 【●Носете€ : ѓерданот за кремирање е дизајниран да држи пепел од урна за домашни миленици, мала количина на сакана пепел, почва, специјални пораки, коса, парфем итн. Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно. 【€Подарок} : Дојдете Во извонреден ѓердан box.It на исто така значаен и внимателен подарок за вашите најблиски на внимателен подарок за семејството и пријателите да ги негуваат најблиските На Денот на Благодарноста Или Божиќ. Овој спомен спомен не е само контејнер за чување спомени, тој е сведок на љубовта. ☁ €Пакет€ : една минијатурна инка најдобар избор за чување убави спомени.Ве молиме слободно контактирајте не со какви било квалитетни прашања, ние дефинитивно ќе ви помогнеме. Домашно Милениче Урн Ѓердан Кремирање Срце Приврзок Спомен Накит За Кучиња Мачки Пепел Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата