.

.

ADFHZB Дигитален дисплеј Врв на вратот Лесен за носење на личен вентилатор со низок бучава 3 брзина за слободни висечки слушалки дизајн USB полнење 7,5H работно време

ADFHZB Дигитален дисплеј Врв на вратот Лесен за носење на личен вентилатор со низок бучава 3 брзина за слободни висечки слушалки

DEN 2.00

Износ
Залиха

【Ултра практично полнење со USB-C】 Пристаништето за полнење USB-C бара само 3 часа целосно да се наплати. 【Ултра практично полнење со USB-C】 Пристаништето за полнење USB-C бара само 3 часа целосно да се наплати. Ве молиме, слободно контактирајте не со какви било проблеми. Првата брзина може да работи 7,5 часа, втората брзина за 3,5 часа и третата брзина за 1,5 часа.5 Mmsingle Нето тежина/Грос тежина : 288 G/485 GCOLOR : Време на бело/розово/Blue Charging : Околу 3 часа кога е целосно наполнет капацитет на Обезбедување : 2000 Време на работа : Околу 7,5 часа за првата брзина/околу 3,5 часа за втората брзина/околу 1,5 часа за третиот дисплеј за Gear Input : Три gear LED indicator Product batteries : lithium batteries Charging interface : MICRO-USBMaterial : ABS+PCInput power : 5 V1 AInterface Type : USB-CPackage list2 * Neck Fan2 * USB cable2 * User manual Turbofan The working principle of the turbofan is more efficient and quiet, providing longer battery life and Брзина на ветер. За фитнесот што работи надвор, исто така можете да го носите за да ви донесе ладен ветер. 【Совршен подарок и гаранција】 Елегантно пакување, модерен дизајн и практични функции го прават овој личен климатик Најдобар подарок за секој во вашиот живот. Бесплатниот вентилатор за вратот без раце нема да ја заглави вашата коса. Дизајн на пад на вода Модерниот дизајн на обликот на капки е многу модерна декорација без разлика дали ја користите или не.

Карактеристики

Производи во категоријата