.

.

Индикатор за преоптоварување 110лб 50кг Пренослив Лцд За Патување Дигитален Висечки Багаж Електронска Тежина

Индикатор за преоптоварување 110лб 50кг Пренослив Лцд За Патување Дигитален Висечки Багаж Електронска Тежина

DEN 1.00

Износ
Залиха

Лесен ЗА УПОТРЕБА : ЛЦД-дисплеј со задно светло за лесно гледање индикатор за преоптоварување со низок индикатор за батерија лесен прекинувач за рачка за држење помеѓу килограми и килограми со притискање на прстот. Совршено ЗА ПАТУВАЊЕ : Доаѓа Со ремен и издржлива челична кука до лесно вреќи со тежина, багаж, куфери, пакувања и повеќе тежина автоматско заклучување функција за нула/тара автоматско исклучување на собна температура прикажана во °C И °F. Q Капацитет : 110 фунти / 50 килограми Прецизност : 0,1 фунти / 50 грама CR2032 вклучена батерија Големина : 12, 7x6x3cm Тежина : 3,2 mz. Испорака : имаме магацини во ЊУЈОРК и КАЛИФОРНИЈА и ќе испорачаме стоки што е можно поскоро по нарачките. Гаранција за ЗАДОВОЛСТВО : Outspot е одличен продавач. Ние се фокусираме на обезбедување висококвалитетни производи и одлична услуга за клиентите. Вашето задоволство е наш приоритет. Ве молиме контактирајте не преку пораки ако имате какви било прашања. Опис на производот/ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : ЛЦД-дисплеј со задно светло за лесно гледање индикатор за преоптоварување со низок индикатор за батерии лесен прекинувач за рачка помеѓу килограми и килограми со преса за прст / СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ : Доаѓа Со ремен и издржлива челична кука до лесно вреќи со тежина, Багаж, куфери, пакувања и повеќе тежина автоматско заклучување функција за автоматско исклучување на собна температура прикажана во °C И °Fw Капацитет : 110 фунти / 50 килограми прецизност : 0,1 ФУНТИ / 50 грама cr2032 батерија вклучени големина : 12, 7x6x3cm тежина : 3,2 мл.

Карактеристики

Производи во категоријата