.

.

Didiseaon Подна Ламба Сенка 5, 5X5, 5X7, 86 инчен Гроздобер Тапан Светилка Сенка Плоштад Лен Маса Светилки Покритие За Дневна Соба Спална Соба Дома Декор

Didiseaon Подна Ламба Сенка 5, 5X5, 5X7, 86 инчен Гроздобер Тапан Светилка Сенка Плоштад Лен Маса Светилки Покритие За Дневна

DEN 2.33

Износ
Залиха

Нашата прекрасна абажур додава богата боја во вашиот дом! Совршен додаток на вашиот декор за модерни фарми, гроздобер, традиционални домови и декор. Оваа сенка за замена изгледа толку шармантно во вашиот уред, додавајќи топол и пријатен допир во вашиот домашен простор. Тоа може да биде како практичен додаток за абажур или како софистициран домашен декор. Сенката е достапна во природни бои кои беспрекорно одговараат на широк спектар на шеми и стилови на бои, како што се модерни, средни векови, фарма, гроздобер, рустикален, урбан и многу повеќе. Едноставниот, но елегантен дизајн на квадратната ленена нијанса ќе биде без напор шарм на вашата подна ламба, столна ламба, лустер, ѕидна светилка, ноќна ламба или ламба за дневна соба. Оваа сенка на подната ламба е изработена од природна ленена ткаенина. Исклучителната изработка ги прави овие абажури подарок за затоплување на куќата. Идеален подарок За Божиќ, Денот На Вљубените, родендени, годишнини, забави, затоплување на куќата. Опис дали барате едноставна абажурка од ткаенина? Ако е така, не гледајте понатаму! Нашиот абажур мора да ги задоволи вашите потреби. Изработен е од врвен ленен материјал и ќе трае долго време. Ова е еден од вашите најдобри избори. спални соби, детски соби, студентски домови, расадници или забавни канцеларии.Карактеристики боја : Бежематеријал : Постелнина : прибл. 14, 00Х14, 00Х20, 00см/5, 50Х5, 50Х7, 86 инчи нашата убава абажур додава богата боја во вашиот дом! Совршен додаток на вашиот декор за модерни фарми, гроздобер, традиционални домови и декор.Оваа сенка за замена изгледа толку шармантно во вашиот уред, додавајќи топол и пријатен допир во вашиот домашен простор. Тоа може да биде како практичен додаток за абажур или како софистициран домашен декор.Сенката е достапна во природни бои кои беспрекорно одговараат на широк спектар на шеми и стилови на бои, како што се модерни, средни векови, фарма, гроздобер, рустикален, урбан и многу повеќе.Едноставниот, но елегантен дизајн на квадратната ленена нијанса ќе биде без напор шарм на вашата подна ламба, столна ламба, лустер, ѕидна светилка, ноќна ламба или ламба за дневна соба.Оваа сенка на подната ламба е изработена од природна ленена ткаенина. Исклучителната изработка ги прави овие абажури подарок за затоплување на куќата. Идеален подарок За Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, годишнини, забави, затоплување на куќата.Пакетот Вклучува1 Парчиња_ Квадратна абажурка.

Карактеристики

Производи во категоријата