.

.

Лупа За Читање Прилагодлив ЗА Хоби 5x Рачен Лупа Со Дрвена Рачка и Стаклена Леќа, За Читање, Поправка На Накит

Лупа За Читање Прилагодлив ЗА Хоби 5x Рачен Лупа Со Дрвена Рачка и Стаклена Леќа, За Читање, Поправка На Накит

DEN 3.33

Износ
Залиха

Различни Сцени : лупата е идеална алатка за зголемување за дома, канцеларија, училница и патување. 100% Сосема Ново Мултифункционално Лупа, Со Удобни и Издржливи Ergономски Карактеристики, Е Многу Погодно за Постарите Лица Слободно Читање. Димензии Во Инчи и Милиметри. Ergономски Дизајн, Зафат и Вклопување, Удобен и Лесен. Метално Тело, Целокупната Употреба На Прецизен Воздушен Алуминиум, Издржлив, Удобен. Секој Има Своја "Лупа". Можете Да Ги Зголемите Предностите на Другите, А Исто така Можете да ги Зголемите Недостатоците на Другите. Може Да Ги Зголеми Вашите Слабости, Исто Така Можете Да Ги Зголемите Сопствените Недостатоци. Како Да Ја Користите Сопствената "Лупа" Ја Одредува Брзината Со која Расте Човекот. Повеќе Одраз на Царството на Животот, Квалитетот и Вкусот на Една Личност.Што Ако Родителите Се Постари и не Можат Да Го Видат Текстот Лупата Им Дава Љубов на Родителите. Различни Оптички Леќи Со Големо Зголемување, Големо Зголемување со Висока Транспарентност, Низок Коефициент На Дисперзија и Добра Заштита На Очите Им Олеснуваат На Родителите Да Читаат Книги, Да Уживаат Во Антиквитети и Да Набудуваат Други Работи.Подароци За Пријателите, не Знам Што Да Испратам, Што Да Правамлупа Му Дава Чувство На Пријателот. Ексклузивен Дизајн На Осветлување, Лер И Виолетова Светлина Го вклучуваат Режимот На Ноќна Работа, Погоден За Проучување и Истражување, Преносливоста Е Добра, Така што Можете Да Го Набудувате Секој Момент Опис На Производот Име : Материјал За Лупа : Оптичко Стакло Нето Тежина На Производот : 165 Грама.Спецификации на производот : 60мм ● 52мм ● 51ммто Вашите Баби и Дедовци Кога Ќе Им Ги Дадете Овие Лупи, Вашите Постари Роднини Со Слаб Вид Ќе Решетки Целосно ќе ве Пофалат.

Карактеристики

Производи во категоријата