.

.

Национален Амблем На Сент Винсент И Плоштадот Гренадини Мини Кутија За Пилули Оддели За Патување Медицина Организатор Преносна Метална Кутија За Пилули

Национален Амблем На Сент Винсент И Плоштадот Гренадини Мини Кутија За Пилули Оддели За Патување Медицина Организатор Преносна

DEN 768.00

Износ
Залиха

Печатење Со Мастило Со Целосна Ширина, Метален Материјал За Позлата Со Железо. Уникатна Светла Шема, Овој Симпатичен И Компактен Организатор/Кутија За Пилули Е Совршен За Одржување На Вашите Апчиња Организирани Особено Кога Има Повеќе Лекови/Додатоци. Совршен За Патување, Работа, Кампување И Други Активности На Отворено. Овој Пренослив Организатор На Пилули Може Да Се Користи За Складирање Апчиња, Витамини, Лекови, Прва Помош, Мириси, Бонбони, Шминка, Гелови, Креми, Накит, Чепчиња За Уши, Чепчиња За Уши И Многу Повеќе. Или Други Мали Предмети, Совршени За Патување, Работа, Кампување И Други Активности На Отворено. Само Притиснете Го Копчето, Подигнете Го Капакот и Видете Ги Најслатките Бонбони Во Животот. И Малото Огледало Во Кутијата Со Лекови Може Да Ги Задоволи Итните Потреби. Димензии : 2. 2х1, 6х0, 7 Инчи, Има Пластична Влошка Од 2 Оддели со Затворач Со Шарки, Препорачана за Мали Апчиња. (Обично Пристигнува Во Рок Од 7-15 Дена Од Пратката). Оваа Практична Кутија За Таблети Е Дизајнирана Со Шема На Слики Со Висок Сјај Што Уникатно Прикажува Прекрасна Уметност. Овој Организатор На Кутии За Таблети Е Изработен Од Висококвалитетно Издржливо Метално Куќиште Отпорно На Удари За Да Спречи Гребење И Дробење Лекови. Тие Се Цврсти И Отпорни На Избледување Или Оштетување И Имаат Долг Животен Век.

Карактеристики

Производи во категоријата