.

.

Хмеи Божиќни Вреќи Во Торба За Подароци За Подароци Торба За Складирање Играчки Sgcabi3qzquqje

Хмеи Божиќни Вреќи Во Торба За Подароци За Подароци Торба За Складирање Играчки Sgcabi3qzquqje

DEN 400.00

Износ
Залиха

☞Божиќна Тематска - божиќна тематска шема на едната страна од чантата, совршена за Божиќни проекти. Вклучен пакет : . ☞Широко Користени : вреќи Со Врвки може да се користат за складирање бонбони, подароци и реквизити, итн. За Божиќ, роденден, празник, свадба, забава фаворизира торби за подароци. ☞Торба за врвки : Торбата е опремена со плетено затворање на врвката и цврста нишка за шиење ве прават преносливост и лесни за вчитување предмети, вашите работи од губење. ☞Голема Големина : 65х47см / 25, 6х18, 5 инчи. Лен☞Лесен И Издржлив : торбата за врвки изработена од ленен материјал, лесна и издржлива, може да ви служи долго време, не е лесно да бидете или .☞Торба за врвки : Торбата е опремена со плетено затворање на врвката и цврста нишка за шиење ве прават преносливост и лесни за вчитување предмети, вашите работи од губење.☞Голема Големина : 65х47см / 25, 6х18, 5 инчи. ☞Божиќна Тематска - божиќна тематска шема на едната страна од чантата, совршена за Божиќни проекти.☞Широко Користени : вреќи Со Врвки може да се користат за складирање бонбони, подароци и реквизити, итн. За Божиќ, роденден, празник, свадба, забава фаворизира торби за подароци.Вклучен пакет : 1 парчиња големи вреќи со дедо мраз.

Карактеристики

Производи во категоријата