.

.

ПАТИКИЛ 8,5 Инчен Комплет За Харфа на светилки Со Финален, 1 Комплет Држач За Држач За Држач За Светилки Што Се Одвојуваат, Додатоци ЗА Осветлување САМИ За Столни Свет

ПАТИКИЛ 8,5 Инчен Комплет За Харфа на светилки Со Финален, 1 Комплет Држач За Држач За Држач За Светилки Што Се Одвојуваат,

DEN 1392.00

Износ
Залиха

Материјал : Галванизирано Железо; Боја : Златен Тон; Големина На Харфа : 212мм х 110мм / 8,5 инчи х 4,33 инчи(Ч*Макс.Ш); Конечна Големина : 36мм х 25мм / 1,43 инчи х 1инч( Ч*Д); Дијаметар На Дупката За Седло : 10мм / 0,39 инчи; Големина На Конец : 1/4-28; Список За Пакување : Харфа на светилка 1сет х. Предност : Изработен од железо со обложена површина, отпорност на ' рѓа, отпорност на корозија, издржлив и цврст. Финалето на светилката е лесно вклучено и исклучено, седлото може да се отстрани според вашата потреба. Инструкција : оваа харфа на светилката е одвојлива и лесна за инсталирање, само монтирајте ја харфата на сенката на светилката и потоа затегнете го финалето за да го поправите. Апликација : овие комплети за харфа на светилки СЕ самостојни проекти за осветлување за замена на вашите стари столни светилки подни светилки, широко користени на сенка на светилки за спална соба, дневна соба, канцеларија, ресторан итн. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината на харфата пред да нарачате за да се осигурате дека одговара на сенката на вашата светилка. Изработен од железо со обложена површина, отпорност на ' рѓа, отпорност на корозија, издржлив и цврст. Финалето на светилката е лесно вклучено и исклучено, седлото може да се отстрани според вашата потреба. Овие комплети за харфа на светилки СЕ самостојни проекти за осветлување за замена на вашите стари столни светилки подни светилки, широко користени на сенка на светилки за спална соба, дневна соба, канцеларија, ресторан итн.

Карактеристики

Производи во категоријата