.

.

Согудио завртки и ореви 304 не'рѓосувачки челик, врежана вертикална зрна вертикална конусна орев, M6M8M10M12, вградена гонг-орев, експанзија завртка капа-M6-10 таблети навр?

Согудио завртки и ореви 304 не'рѓосувачки челик, врежана вертикална зрна вертикална конусна орев, M6M8M10M12, вградена гонг-орев,

DEN 587.52

Износ
Залиха

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив, не е лесен за отпорна на 'рѓа и корозија, што има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржливост. Прицврстувачите на шестоаголни приклучоци се анти-кара, антикорозија и отпорност на абење. Може да работи добро во влажна околина. 304 не'рѓосувачки челик, добар сјај на површината, 10 години и 20 години како нови. Не ослободува штетни материи, еколошки, нетоксични и не-загадувачки. Цврстината е 2 пати поголема од бакар и 10 пати поголема од алуминиумот. Нема 'рѓа во влажна околина, силна отпорност на оксидација. Широка апликација : Машински завртки и ореви идеални за одржување и замена на опрема во домот, продавниците, гаражите и другите мали продавници за поправки. : Cone Nutproduct Phote : 6,8 Ниво100% Задоволство на клиентите : Ако не сте задоволни од производот, можете да ни испратите е -пошта во секое време, ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга за прв пат.

Карактеристики

Производи во категоријата