.

.

АЈБАЛ 1pcs Ролери ГЛАВА NC НЕМА Моментален Микро Ограничување Прекинувач 400VAC/4А 220VAC/3A

АЈБАЛ 1pcs Ролери ГЛАВА NC НЕМА Моментален Микро Ограничување Прекинувач 400VAC/4А 220VAC/3A

DEN 370.40

Износ
Залиха

Микро Прекинувачи. Микро Прекинувачи Име На Производ : Ограничен Прекинувач Модел : XCK-M Активатор Акција : Моментална Форма На Глава : Паралелен Тип На Контакт Со Ролери : 1nc 1 NNO Ui : 500 V Ith : 6 KV AC-15 : AC 240 V, 3a 400 V 10a Големина На Ролери ; 15 x 3,9 mm / 0,6" x 0,15" (D*T) Дупка Средно Растојание(Должина); 42mm / 1,65" Вкупно големина(приближно); 5,7 X 2,7 X 11cm / 2,3" X 1,1" X 4,3" (L*W*H) ГОЛЕМИНА НА ДУПКА ЗА МОНТИРАЊЕ; 6,8 X 4,8 Mm / 0,27" X 0,19" (L*W) МАТЕРИЈАЛ; ПЛАСТИКА, Содржина НА МЕТАЛЕН ПАКЕТ; 1 x ограничен прекинувач опис : карактеристики : 1nc 1nno, Моментално Активирачко Дејство, 500v номинален изолациски напон, 5kv оценет Термичка Струја.Може да се користи во кола, контролно коло и помошно коло за заштита на ограничувањето на терминалот.

Карактеристики

Производи во категоријата