.

.

DesignSify 55 -ти роденден Оригинално 1968 Ограничено издание, памук тота торба за еднократна употреба за намирници за патувања на плажа, подароци за роденденска годишнина

DesignSify 55 -ти роденден Оригинално 1968 Ограничено издание, памук тота торба за еднократна употреба за намирници за патувања

DEN 665.60

Износ
Залиха

100% памук. Машинско миење. Торба за тотална торба - оваа торба со тота од 14,5 x 16 инчи е изработена од памучно платно со капацитет од 6oz. Торбата со тота има 21,5 инчи само-ткаенини рачки. Тоа е машина што може да се пее ладно и леже рамно за да се исуши. Дизајнот е отпечатен на предната страна со чиста обична позадина на задниот дел. Корисно и уникатно : креативен и прилагоден подарок што тој или таа ќе го сака, и тие ќе ја видат и користат оваа торба за тота секој ден. Совршена идеја за подароци : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана торба за тота. Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мама, тато, баба, дедо, чичко, тетка, внука, внук, син или ќерка. За посебни прилики : роденден, годишнина од свадбата, ангажман, Денот на в Valentубените на таткото на мајката, Божиќен Божиќ Денот на благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензија или спомен. Оваа торба за тота е сигурен дека вашиот живот ќе се насмевне од уво до уво. Најдобрите подароци се и лични и функционални, и затоа оваа смешна торба за тота е фантастичен избор. Оваа торба за тотари од 14,5 x 16 инчи е направена од памучно платно со 6oz со 6oz Капацитет. Торбата со тота има 21,5 инчи само-ткаенини рачки. Машината е ладно за перење и леже рамен за да се исуши. Дизајнот е отпечатен на предната страна со чиста обична позадина на задниот дел.

Карактеристики

Производи во категоријата