.

.

Ytyzc 3 делови 212 x 70 x 85cm преклопен кревет за убавина преклопување преносен спа -бодибилдинг масажа маса поставена бела спа кревет

Ytyzc 3 делови 212 x 70 x 85cm преклопен кревет за убавина преклопување преносен спа -бодибилдинг масажа маса поставена бела

DEN 536.00

Износ
Залиха

1. Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци. 2. Дрвената рамка обезбедува цврста структура на оваа маса за масажа. 3. Исто така, дава удобност и мекост со сунѓер на работи. 4. Дизајнот за преклопување ја прави оваа табела заштеда на простории и удобен за употреба. 5. Важна опрема за салонот за боди -билдинг. 1. Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци. 2. Дрвената рамка обезбедува цврста структура на оваа маса за масажа. 3. Исто така, дава удобност и мекост со сунѓер на работи. 4. Дизајнот за преклопување ја прави оваа табела заштеда на простории и удобен за употреба. 5. Важна опрема за салонот за боди -билдинг. Вовед : Табелата за масажа е неопходен дел од салонот за убавина. Она што особено ви го препорачуваме денес е ова 3 делови што преклопуваат преносни спа-боди-билдинг масажа за масажа, комплетно опремена плоча за грижа за телото. Особено дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци, лесно е да се преклопи и да се расплетува за погодност. Исто така, преклопените нема да заземат премногу простор. Тоа е со голема сила и добра цврстина со усвоената дрвена рамка. Покрај тоа, премија ПВЦ кожа и сунѓерски работи, исто така, ја обезбедуваат нејзината голема мекост и удобност. Нема да почувствувате болка или повредување додека легнувате на оваа маса за масажа. Преносен и удобен! Дојди и пробај! Карактеристики : 1. Специјално дизајниран во стилот на преклопување со 3 пресеци2. Дрвената рамка обезбедува цврста структура на оваа маса за масажа 3. Исто така, испорачува удобност и мекост со нештата Sponge4. Дизајнот за преклопување ја прави оваа табела заштеда на простории и удобен за употреба5. Важна опрема за салонот за боди -билдинг на бањата. Се состои од закачалка за пешкири, перници, покривка на лулка и прекривки за потпирачи за рака итн. Спецификации : 1. Материјал : Дрвена рамка и сунѓер и ПВЦ кожа2. Боја : бела3. Подтип : 3 делови4. Рамка : Вуден5. Димензии : (84 x 27,56 x 33.46) " / (212 x 70 x 85) cm (L x W x H) 6. Должина на лулка : 84" / 213cm7. Ширина на странични раце : 32 " / 81cm8. Само табела : (73 x 27)" / (185 x 69) cm (L x W) 9. Тежина : 686.40oz / 19459g10. Опсег на должина : (73.22-84) " / (186-212) CM11. Опсег на ширина : (27.55-35.43)" / (70-90) CM12. Опсег на висина : (24.41-33.46) " / (62-85) cmpackage Вклучува : 1 x 3 пати 84" Преносна масажа табела 1 x вграден лист 1 x на лулка 2 x прегратка за потпирачи за рака2 x перници1 x пешкир за печење надолу полна со преголема мерка на фотонска меморија со мерила за пена со мете Соба, кабриолет w/отстранлив.

Карактеристики

Производи во категоријата