.

.

Комплет за куки за заклучување килим Зелен трактор Комплет за шиење за занаети DIY за деца/возрасни, беж, 52 * 38cm/20 * 15 во

Комплет за куки за заклучување килим Зелен трактор Комплет за шиење за занаети DIY за деца/возрасни, беж, 52 * 38cm/20 * 15

DEN 415.84

Износ
Залиха

Комплети за закачување на тепих. Направено од висококвалитетен акрилен и ткаени материјал. Силен и сигурен за долготрајно. Можностите се зачудувачки што можете да ги користите на прозорецот за софа на подот wallид, па дури и да ги натерате во перници, дремки и перничиња за седишта. Готовиот предмет може да се користи за домашен приказ, украс за домови или тепих DIY. Тоа е одличен начин да откриете шарен, традиционален занает и да направите завиткан килим. Пакетот вклучува мулти -везови навои, картичка во боја, везена крпа во боја, куки за капчиња. Лесно е да се користи за деца, деца, возрасни или почетници. Погоден за домашен текстил, рачно изработен занает со DIY. Нашиот Ли Мој може да се пофали со широк спектар на комплети за куки за куки за заклучување уникатни отпечатоци и доаѓаат во широк спектар на облици и големини, овие килими ќе обезбедат стил во текот на вашиот дом, овие претходно печатени килими од предиво од платно се направени од квалитетни материјали што се семејство и миленичиња пријателски и совршени за вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната и ходниците!.

Карактеристики

Производи во категоријата