.

.

Шминка За Коректор За Лице од Алеоп Игра, Лесна до Средна Покривка За Градење Под Коректор За Очи, За Флеки, доказ за Набори и Хидратација со Матични Клетки Од Алое, М

Шминка За Коректор За Лице од Алеоп Игра, Лесна до Средна Покривка За Градење Под Коректор За Очи, За Флеки, доказ за Набори

DEN 447.68

Износ
Залиха

Со мвп-достојна градежна покриеност, флексибилни нијанси, состојки за негување на кожата и незапирливи перформанси отпорни на набори, овој коректор е тука. до. победи. Вградениот сунѓер што може да се полни останува во одбрана за беспрекорно мешање над флеки, темни дамки, кругови под очите и црвенило на самото место, измазнувајќи го изгледот на текстурата на кожата со росна, втора завршница на кожата. Тоа е шминка здружена со нега на кожа-така што секогаш можете да играте најдобро. Екстракт од Матични Клетки од алое : Измазнува и хидрира. Масло Од шипинка : Ја Враќа влагата и ја штити бариерата на кожата за да промовира сјај со здрав изглед. Масло Од Морето : Подмладува и смирува со голема доза на витамин Ц, витамин Е и амино киселини.

Карактеристики

Производи во категоријата