.

.

Божиќни светла додатоци за додаток со LED сијалица, кабел за кабел, светлосен комплет со приклучоци за прекинувачи за празник за Ноќта на вештерките, Божиќни селски ?

Божиќни светла додатоци за додаток со LED сијалица, кабел за кабел, светлосен комплет со приклучоци за прекинувачи за празник

DEN 0.67

Износ
Залиха

Користете го приложениот клип за да ја поправите сијалицата и централниот конкавен дизајн му помага на сијалицата да биде подобро фиксирана на местото на употреба. Информации за параметарот : Производот го помина тестот UL588, светилки LED C7/ E12 Candelabra, 120 V/ 0,6 W (еквивалентно блескаво светло), сијалички од 25. Список на пакети : Пакетот вклучува 6 комплети додатоци жици (долги 8 стапки) со приклучоци, секој има 3 парчиња чисти светилки и еден вклучен/исклучен прекинувач, работејќи со топла бела светлина; За безбедност, ве молиме, осигурете се сончево време за употреба на отворено. Информации за параметарот : Производот го помина тестот UL588, светилки LED C7/ E12 Candelabra, 120 V/ 0,6 W (еквивалентно блескаво светло), сијалички од 25. Изградба на резервен осигурувач : Разликувајте се од нормалните LED светла на жицата, нашите кабел за селски светла се изградени во 2 жици со осигурувачи во секој приклучок, можете лесно да ја притиснете и отворите лентата за заштита на осигурувачот и да го отстраните резервниот осигурувач.

Карактеристики

Производи во категоријата